Nano čistič grill a krb 250ml

230 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, oxidace a připečených zbytků tuků, olejů, mastnoty, atd.

  •  SILNÝ A RYCHLÝ ČISTIČ
  •  FOOD ATEST
  •  SNADNÁ APLIKACE
  •  RYCHLÝ ÚČINEK

Obsah 250 ml

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

grill

NANOMASTER čistič grill a krb je extra silný a rychlý čistič. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje a vysokou alkalicitou i dezinfikuje (neobsahuje dezinfekční složky) podklad. Odstraňuje i ztmavnutí povrchu od olejů a tuků, anorganické špíny, čistí do hloubky. Je ideální pro použití na svislých stěnách, snižuje spotřebu a zvyšuje efektivitu čištění. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, oxidace a připečených zbytků tuků, olejů a mastnoty a mnoho dalších. Prostředek je ideální na čistění: grilů, krbů, udíren, grilových roštů, horkovzdušných trub apod. Odmašťuje, odstraňuje nečistoty, mastnoty, oleje, tuky a povlaky.

Vlastnosti

Čistí a odstraňuje biologické nečistoty, oxidace a připečené zbytků tuků, olejů a mastnoty, atd

Aplikace

Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu). Vždy nejdříve navlhčete povrch před aplikací!!!! Nanášíme rovnoměrně a celistvě na plochu. Necháme 5 až 10 minut působit, můžeme použitím kartáč, tím výrazně zvýšíme účinnost. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou. Nechte zaschnout. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy. 

Technické údaje

Spotřeba: 250 ml = +-8 m2 plochy

Báze: aqua

PH: 12-13

Skladování

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C. 

Obsahuje
hydroxid draselný, trimethyldecyl alkohol etoxylovaný , D-glucopyra- nose, oligomers, C8-C10 alkylglyco- sides (NI) Způsobuje vážné podráždění očí. Používejte ochranné rukavice.