Nano obnova plastů na exterier vozu 100ml

220 Kč –36 %
cistic plasty exterier
220 Kč –36 % 139 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Unikátní NANO ochrana založená na bázi vysoce odolných polymerů s unikátní kombinací nanočástic. Používá se na nové, ale především na starší plasty.

  • VYNIKAJÍCÍ REGENERACE PLASTŮ S DLOUHOTRVAJÍCÍ OCHRANOU
  • VÝRAZNĚ PRODLUŽUJE ŽIVOTNOST PLASTŮ
  • SAMETOVĚ LESKLÝ POVRCH
  • PREVENCE PROTI ZAŠPINĚNÍ
  • VYNIKAJÍCÍ OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ
  • USNADŇUJE NÁSLEDNÉ ČIŠTĚNÍ
  • SNADNÁ APLIAKCE

 Balení 100ml 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

V jediném úkonu čistí, obnovuje a renovuje vzhled, vytváří ochranu proti zašpinění a UV záření. Následně film polymerizuje do antistatického finálního povrchu. Povrch je dokonale vyčištěn a zregenerován bez mechanické námahy. Na povrchu se vytvoří ultratenká hydrofobní saténově lesklá vrstva s ochranou proti znečištění, vodě (s vynikající retrakcí), otiskům rukou, usazování prachu, UV záření, usazování „dopravní“ špíny, mastným filmům atd. Díky antistatickému účinku a retrakci vody výrazně usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií. Přípravek poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu na plochách jako jsou termoplasty, ABS, UH, PVC, PMMA, PC, vinil, guma, imitace kůže a dřeva, koženky atd.

Vlastnosti

V jediném úkonu čistí, obnovuje a renovuje vzhled, vytváří ochranu proti zašpinění a UV záření. Následně film polymerizuje do antistatického finálního povrchu. Povrch je dokonale vyčištěn a zregenerován bez mechanické námahy. 

Aplikace

Produkt je připraven k přímému použití, používá se na čistých a suchých površích, které nejsou horké nebo na slunci. Před použitím VŽDY důkladně protřepat. Použijeme houbičku nebo mikrovlákno. Naneste rovnoměrně na povrch, vyčistěte a nechte zaschnout. Místa, kde se přípravek nevpil úplně, přeleštěte suchou utěrkou z mikrovlákna. Pokud bude porézní plast nebo guma absorbovat nerovnoměrně, aplikujte opakovaně. Silně znečištěné povrchy nejdříve očistěte a odmastěte a nechejte uschnout, poté aplikujte přípravek. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Technické údaje

Počet vrstev: dle potřeby

Spotřeba: 250 ml = +-10 m2 plochy

Báze: aqua

Skladování

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C. 

Složení
Hydrocarbons,C10-C13,n-al - kanes,isoalkanes, cyclis, 2%aromatics. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě volejte lékaře. Nevyvolávejte zvracení. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů.