Novinka Tip 100 ml

Nano obnova plastů na interier vozu

192 Kč 699 Kč Sleva 73 %
Skladem

Unikátní NANO ochrana založená na bázi vysoce odolných polymerů s unikátní kombinací nanočástic. Používá se na nové, ale především na starší plasty.

  • VYNIKAJÍCÍ REGENERACE PLASTŮ S DLOUHOTRVAJÍCÍ OCHRANOU
  • VÝRAZNĚ PRODLUŽUJE ŽIVOTNOST PLASTŮ
  • SAMETOVĚ LESKLÝ POVRCH
  • PREVENCE PROTI ZAŠPINĚNÍ
  • VYNIKAJÍCÍ OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ
  • USNADŇUJE NÁSLEDNÉ ČIŠTĚNÍ
  • SNADNÁ APLIKACE
Můžeme doručit do:
20.10.2021
Kategorie: Auto

V jediném úkonu čistí, obnovuje a renovuje vzhled, vytváří ochranu proti zašpinění a UV záření. Následně film polymerizuje do antistatického finálního povrchu. Povrch je dokonale vyčištěn a zregenerován bez mechanické námahy. Na povrchu se vytvoří ultratenká hydrofobní saténově lesklá vrstva s ochranou proti znečištění, vodě (s vynikající retrakcí), otiskům rukou, usazování prachu, UV záření, usazování „dopravní“ špíny, mastným filmům atd. Díky antistatickému účinku a retrakci vody výrazně usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií. Přípravek poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu na plochách jako jsou termoplasty, ABS, UH, PVC, PMMA, PC, vinil, guma, imitace kůže a dřeva, koženky atd.

Vlastnosti:

V jediném úkonu čistí, obnovuje a renovuje vzhled, vytváří ochranu proti zašpinění a UV záření. Následně film polymerizuje do antistatického finálního povrchu. Povrch je dokonale vyčištěn a zregenerován bez mechanické námahy.

 

Aplikace:

Produkt je připraven k přímému použití, používá se na čistých a suchých površích, které nejsou horké nebo na slunci. Před použitím VŽDY důkladně protřepat. Použijeme houbičku nebo mikrovlákno. Naneste rovnoměrně na povrch, vyčistěte a nechte zaschnout. Místa, kde se přípravek nevpil úplně, přeleštěte suchou utěrkou z mikrovlákna. Pokud bude porézní plast nebo guma absorbovat nerovnoměrně, aplikujte opakovaně. Silně znečištěné povrchy nejdříve očistěte a odmastěte a nechejte uschnout, poté aplikujte přípravek. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

 

Technické údaje:

Počet vrstev: dle potřeby

Spotřeba: 250 ml = +-10 m2 plochy

Báze: aqua

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

 

Složení:
Hydrocarbons,C10-C13,n-al - kanes,isoalkanes, cyclis,2%aromatics Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě volejte lékaře. Nevyvolávejte zvracení. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: