Nano obnova plastů na interier vozu 100ml

220 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Unikátní NANO ochrana založená na bázi vysoce odolných polymerů s unikátní kombinací nanočástic. Používá se na nové, ale především na starší plasty.

  • VYNIKAJÍCÍ REGENERACE PLASTŮ S DLOUHOTRVAJÍCÍ OCHRANOU
  • VÝRAZNĚ PRODLUŽUJE ŽIVOTNOST PLASTŮ
  • SAMETOVĚ LESKLÝ POVRCH
  • PREVENCE PROTI ZAŠPINĚNÍ
  • VYNIKAJÍCÍ OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ
  • USNADŇUJE NÁSLEDNÉ ČIŠTĚNÍ
  • SNADNÁ APLIKACE

Balení 100ml 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava nad 500Kč ZDARMA!!!
Při nákupu nad 500 Kč máte dopravu ZDARMA.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Balíčky odesíláme zpravidla do 24 hodin od objednání.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

V jediném úkonu čistí, obnovuje a renovuje vzhled, vytváří ochranu proti zašpinění a UV záření. Následně film polymerizuje do antistatického finálního povrchu. Povrch je dokonale vyčištěn a zregenerován bez mechanické námahy. Na povrchu se vytvoří ultratenká hydrofobní saténově lesklá vrstva s ochranou proti znečištění, vodě (s vynikající retrakcí), otiskům rukou, usazování prachu, UV záření, usazování „dopravní“ špíny, mastným filmům atd. Díky antistatickému účinku a retrakci vody výrazně usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií. Přípravek poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu na plochách jako jsou termoplasty, ABS, UH, PVC, PMMA, PC, vinil, guma, imitace kůže a dřeva, koženky atd.

Vlastnosti:

V jediném úkonu čistí, obnovuje a renovuje vzhled, vytváří ochranu proti zašpinění a UV záření. Následně film polymerizuje do antistatického finálního povrchu. Povrch je dokonale vyčištěn a zregenerován bez mechanické námahy.

 

Aplikace:

Produkt je připraven k přímému použití, používá se na čistých a suchých površích, které nejsou horké nebo na slunci. Před použitím VŽDY důkladně protřepat. Použijeme houbičku nebo mikrovlákno. Naneste rovnoměrně na povrch, vyčistěte a nechte zaschnout. Místa, kde se přípravek nevpil úplně, přeleštěte suchou utěrkou z mikrovlákna. Pokud bude porézní plast nebo guma absorbovat nerovnoměrně, aplikujte opakovaně. Silně znečištěné povrchy nejdříve očistěte a odmastěte a nechejte uschnout, poté aplikujte přípravek. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

 

Technické údaje:

Počet vrstev: dle potřeby

Spotřeba: 250 ml = +-10 m2 plochy

Báze: aqua

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

 

Složení:
Hydrocarbons,C10-C13,n-al - kanes,isoalkanes, cyclis,2%aromatics Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě volejte lékaře. Nevyvolávejte zvracení. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů.