Akce Novinka Tip

Home set čistič kuchyně

336 Kč 467 Kč Sleva 28 %
Skladem

Zvýhodněný set našeho Nano čističe.

Set obsahuje 2ks Nano čistič Univerzální do kuchyně a 1ks utěrky z mikrovlákna zdarma.

Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, oxidace a připečených zbytků tuků, olejů, mastnoty a dalších nečistot, které se v kuchyni vyskytují. Ideální čistič pro každodenní použití.

  • SILNÝ A RYCHLÝ ČISTIČ
  • FOOD ATEST
  • SNADNÁ APLIKACE
  • RYCHLÝ ÚČINEK
  • UNIVERZÁLNÍ POUŽÍTÍ V KUCHYNI
Můžeme doručit do:
29.9.2021
Kategorie: Zvýhodněné sety

Odstraňuje i ztmavnutí povrchu od olejů a tuků, anorganické špíny, čistí do hloubky. Je ideální pro použití na svislých stěnách, snižuje spotřebu a zvyšuje efektivitu čištění. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, oxidace a připečených zbytků tuků, olejů a mastnoty, potravinářských barviv, emulgátorů a mnoho dalších.

 

Mytí a odstraňování nečistot

NANOMASTER čistič kuchyně je určený pro vodou omyvatelné tvrdé povrchy (obklady, kovy, nerez ocel, hliník, sklo, dlažba, obklady, smaltové povrchy a plasty).Prostředek je ideální na mytí: kuchyňských linek, spíží, pracovních desek, obkladů, dlažby, trouby, pečící plechy, sklokeramické desky apod. Odmašťuje, odstraňuje nečistoty, mastnoty, oleje, tuky a povlaky. Výborně myje nečistoty z živočišných a rostlinných produktů. 

 

Vlastnosti:

Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, připečených zbytků tuků, olejové filmy, mastné skvrny, potravinářské pryskyřice, barviva, emulgátory a mnoho dalších.

Aplikace: 

Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu). Vždy nejdříve navlhčete povrch před aplikací!!!! Nanášíme rovnoměrně a celistvě na plochu. Necháme 5 až 10 minut působit, můžeme použitím kartáč, tím výrazně zvýšíme účinnost. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou. Nechte zaschnout. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

 

Technické údaje:

Spotřeba: 250 ml = +-8 m2 plochy

Báze: aqua

Vzhled: kapalina

Barva: hnědá

PH: 12-13

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: