Nano čistič vodního kamene 250ml

230 Kč
Centrální sklad - dodání nad týden
Můžeme doručit do:
2.8.2024

NANOMASTER čistič vodního kamene je určen pro odstraňování nečistot z keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene a dalších.

  • SILNÝ A RYCHLÝ ČISTIČ
  • OBNOVUJE ZAŠLÉ A ZOXIDOVANÉ POVRCHY
  • NEDRÁŽDÍ
  • JEDNODUCHÁ APLIKACE

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

NANOMASTER čistič vodního kamene je určen pro odstraňování nečistot z keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene a dalších, kyselinám odolných materiálů, tam, kde nečistoty vytváří s těmito materiály tvrdé silikáty, které nelze odstranit běžnými přípravky. Přípravek lze použít také pro odstranění skvrn po rzi, nečistot z kamene, cihel, cementu, nátěrů, atd. Přípravek čistí nerez ocel, sklo. Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu, výsledky jsou viditelné okamžitě. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Odstraňuje ztmavnutí povrchu, čistí do hloubky. 

Vlastnosti

Čistič, odmašťovač a odstraňovač vápenatých a minerálních usazeni, solných usazenin a sanytru.

Aplikace
Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu). Pro odstranění sanytru používáme v neředěné formě. Pro ostatní aplikace ředíme až 1:5 s čistou vodou. Zředění výrobku je v závislosti na tloušťce a množství vrstev, které mají být odstraněny. Vždy nejdříve navlhčete povrch před aplikací! Nanášejte a myjte od spoda nahorů!!! Dobu působení přípravku je třeba určit individuálně pro každé jednotlivé použití na základě zkoušky na malé ploše. Vzhledem k tomu, že aplikace přípravku může být velmi různorodá, mají výše uvedené návody pouze doporučující charakter. Pro konkrétní aplikaci je třeba volit postup na základě výsledků předběžné zkoušky na malém povrchu, který má být ošetřen. Výrobce nenese odpovědnost za škody způsobené nevhodným užitím přípravku. Nanášíme rovnoměrně a celistvě na plochu. Necháme 10 až 30 minut působit, můžeme použit mop, štětec nebo kartáč, tím výrazně zvýšíme účinnost. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou, nejlépe vysokotlakem. Nechte zaschnout. Nezanechává stopy oplachování. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy. 

Technické údaje

Spotřeba: 250 ml = +-5 m2 plochy

Báze: aqua

PH:

Skladování

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.