Extra silný čistič stavebních povrchů (fasád, střech) - koncentrát 500ml

219 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Extra silný čistič je vyvinut jako neabrazivní, velmi silný a rychlý čistič znečištěných stavebních povrchů.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Z hlediska střech: Určen pro rychlé a jednoduché čištění střech, pálených a nepálených, betonových, glazovaných, barvených plechových, atd. Odstraňuje z povrchu BIO znečištění, znečištění od exhalací, mastnotu, odmašťuje do hloubky. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. 

Z hlediska fasád: Určen pro rychlé a jednoduché čištění fasád, zateplených a strukturovaných fasád, omítek, betonů a opláštění. Odstraňuje z povrchu BIO znečištění, znečištění od exhalací, mastnotu, odmašťuje do hloubky. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev.

Aplikace

Doporučujeme odstranit z povrchu volné nečistoty vysokotlakým čističem s rotační tryskou, čímž se výrazně sníží spotřeba produktu. Aplikaci provádějte při teplotě min. 10°C. Na znečištěné plochy mechem a řasami nejdříve použijte produkt Čistič - Sanace mechu, řas a lišejníku na sanaci nebo eliminaci a poté očistěte.

Ruční aplikace: 

Nařeďte 0,5L koncentrátu Extra silný čistič do 5L vody s čistou horkou vodou. Nastříkejte nebo naneste na plochu, nechte působit po dobu 20min, k odstranění silné vrstvy nečistot můžete použít kartáč, čímž se výrazně zvýší účinnost. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou a nechte zaschnout.

Vysokotlaká aplikace:

Extra silný čistič použijte v koncentraci 3-5% na přisávání vysokotlakého zařízení. Produkt můžete zpěnit pomocí pěnové trysky a využít tak sílu autoaktivní pěny. Nastříkejte na plochu, nechte působit po dobu 10min. K odstranění silné vrstvy nečistot můžete použít rotační trysku, čímž se výrazně zvýší účinnost. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou a nechte zaschnout.