Novinka

Čistič textilu a čalounění

192 Kč 399 Kč Sleva 52 %
Skladem

NANOMASTER ČISTIČ TEXTILU A ČALOUNENÍ je silně účinná čistící látka s regenerační ochranou vláken vyráběná novou technologií zplynování. Vyčistí různé druhy znečištění.

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Kategorie: Domácnost

Vyčistí například: Vyčistí různé druhy znečištění, například zažloutnutí, mastnotu, skvrny od jídla a nápojů, včetně červeného vína, čokolády, zeleninových a ovocných šťáv, od inkoustu, lidského potu, krve, rtěnek, make-up, parfému, plísní, nikotinu, moči a dalších biologických znečištění skvrn, včetně zašpinění od domácích zvířat.

 

Aplikace:

Jemně nastříkejte na povrch a nechte působit 5-10 min. dle zašpinění. Nečistoty setřete do suché a čisté mikroutěrky. V případě potřeby opakujte proces. Na aplikovaných plochách pomalu a pečlivě přejíždějte, špína bude vystupovat na povrch. Pokud povrch nejdříve navlhčíte čistou vodou , výrazně tím snížíte spotřebu čističe z důvodu efektivnějšího vstřebávání do textilních vláken. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy.

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

 

Složení:
Kyselina ethylendiamin tetraoctová čtyřsodná sůl, bis(2-omega-hydroxypoly(oxyethylen) ethyl)alkylamin <5 % kationtové povrchově aktivní látky <5 % EDTA a její soli, parfémy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: