Nano čistič do kuchyně 250ml

230 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, oxidace a připečených zbytků tuků, olejů, mastnoty a dalších nečistot, které se v kuchyni vyskytují. Ideální čistič pro každodenní použití.

  • SILNÝ A RYCHLÝ ČISTIČ
  • FOOD ATEST
  • SNADNÁ APLIKACE
  • RYCHLÝ ÚČINEK
  • UNIVERZÁLNÍ POUŽÍTÍ V KUCHYNI

Obsah 250ml

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Odstraňuje i ztmavnutí povrchu od olejů a tuků, anorganické špíny, čistí do hloubky. Je ideální pro použití na svislých stěnách, snižuje spotřebu a zvyšuje efektivitu čištění. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, oxidace a připečených zbytků tuků, olejů a mastnoty, potravinářských barviv, emulgátorů a mnoho dalších.

Mytí a odstraňování nečistot

NANOMASTER čistič kuchyně je určený pro vodou omyvatelné tvrdé povrchy (obklady, kovy, nerez ocel, hliník, sklo, dlažba, obklady, smaltové povrchy a plasty). Prostředek je ideální na mytí: kuchyňských linek, spíží, pracovních desek, obkladů, dlažby, trouby, pečící plechy, sklokeramické desky apod. Odmašťuje, odstraňuje nečistoty, mastnoty, oleje, tuky a povlaky. Výborně myje nečistoty z živočišných a rostlinných produktů. 

Vlastnosti

Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, připečených zbytků tuků, olejové filmy, mastné skvrny, potravinářské pryskyřice, barviva, emulgátory a mnoho dalších.

Aplikace

Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu). Vždy nejdříve navlhčete povrch před aplikací!!!! Nanášíme rovnoměrně a celistvě na plochu. Necháme 5 až 10 minut působit, můžeme použitím kartáč, tím výrazně zvýšíme účinnost. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou. Nechte zaschnout. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Technické údaje

Spotřeba: 250 ml = +-8 m2 plochy

Báze: aqua

PH: 12-13

Skladování

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

Obsahuje
hydroxid draselný, trimethyldecyl alkohol etoxylovaný , D-glucopyra- nose, oligomers, C8-C10 alkylglyco- sides (NI) Způsobuje vážné podráždění očí. Používejte ochranné rukavice.