Tip 100 ml

Nano ochrana proti zamlžování zrcadel a skla

239 Kč 399 Kč Sleva 40 %
Skladem

NANOMASTER antifog na sklo je specificky vyvinutá NANO ochrana skla proti zamlžování zrcadel a skla. Bez rozpouštědlový čistič na bázi rostlinných derivátů, které jsou absolutně beze šmouh a stop na povrchu

  • PREVENCE PROTI ZAMLŽENÍ
  • 100% BIOLOGICKY ODBOURATELNÝ
  • DLOUHODOBÁ VYNIKAJÍCÍ OCHRANA
  • HYDROFOBNÍ
  • RYCHLE SE ODPAŘUJE
  • USNADŇUJE NÁSLEDNÉ ČIŠTĚNÍ
  • SNADNÁ APLIKACE
  • ZARUČENĚ BEZ JEDOVATÝCH, KARCINOGENNÍCH A TOXICKÝCH LÁTEK
Můžeme doručit do:
30.11.2021
Kategorie: Domácnost

Podrobnou recenzi a test naleznete v našem blogu po kliknutí ZDE

NANOMASTER antifog na sklo je specificky vyvinutá NANO ochrana skla. Bez rozpouštědel! Přípravek na bázi rostlinných derivátů, které jsou absolutně beze šmouh a stop na povrchu. Obnovuje na ošetřeném povrchu lesk. Dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch od zamlžení, znečištění a svým hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění. Zabraňuje (ve většině případů) vzniku vápenatých a minerálních usazenin. Poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu s velice jednoduchým odstraňováním široké škály nečistot na plochách.

Ochrana životního prostředí

Nanomaster antifog na sklo neobsahuje alkohol, který se v podobných čističích používá. Produkt je vyroben na bázi rostlinných derivátů v podobě nanoemulze, naprosto respektuje ochranu životního prostředí a má označení BIO.

 

Aplikace:

Produkt je připraven k přímému použití Velké vrstvy minerálních usazenin nejdříve důkladně umyjte, doporučujeme použít NANOMASTER čistič vodního kamene (koupelna) anebo Nano odmašťovač a opláchněte čistou vodou, poté aplikujte NANOMASTER antifog na sklo. Naneste na povrch, umyjte a setřete do sucha a čista, poté znova naneste tak aby celý povrch byl mokrý a nechte zaschnout, nestírejte! Musí se vytvořit film!

 

Technické údaje:

Počet vrstev: 2 ochranné

Spotřeba: 100 ml = +-15 m2 plochy

Báze: derivát, voda

Doba polymerizace: 15 min

Bod vzplanutí: nemá

Škodlivost: nemá

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: