Nano odmašťovač univerzál pro domácnost 100ml

230 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Odstraňuje a odmašťuje minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a vosky, a další nečistoty před další povrchovou úpravou nanopovlaků.

  • RYCHLÝ A BEZPEČNÝ
  • UPRAVUJE PH POVRCHU
  • OPTIMÁLNÍ DOBA ODPAŘOVÁNÍ
  • VYSOKÁ ODMAŠŤOVACÍ SÍLA

Obsah 100 ml

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Nanotechnologické povlaky jsou jedny z nejmodernějších povrchových úprav s vynikajícími vlastnostmi, které jiné povlaky nejsou schopni zaručit. Tato moderní technologie je však velice náročná na úpravu povrchu (snížení povrchové energie, úpravu PH přesně pro nanopovlaky, dokonalou čistotu povrchu). Jedině dokonale připravený povrch je zárukou funkčnosti nanopovlaku (hydrofobní účinek, samočistící „lotosový“ účinek, snadné čištění od znečišťujících nánosů). Bohužel na trhu je spousta naprosto nevhodných „nano“ čističů a odmašťovačů a to dokonce i na bázi vody, které jsou naprosto neslučitelné s nanopovlaky. Další nevhodné odmašťovače jsou na bázi alkoholu a samozřejmě na bázi mastných benzínů. Po testech různých odmašťovačů jsme vyrobili speciální čistič, který zaručuje správně připravený povrch a tím nejlepší výsledky a životnost nanopovlaků.

Vlastnosti

Bezezbytkový odmašťovač s vysokou odmašťovací silou, s optimálním odpařováním (4-5min.) a výrazným zlepšením přilnavosti k povrchu, unikátní povrchové napětí.

Aplikace

Produkt připraven k přímému použití. Před použitím JE NUTNÉ SI VŽDY UDĚLAT TEST. Nastříkejte přípravek na povrch. Vyčkejte tak dlouho, až se hrubá nečistota naruší a rozpustí, poté jej setřete jemným hadříkem případně opláchněte vodou. Opakujte tento postup, aby jste důkladně a zcela odstranily stopy nečistot a mastnoty, rozpuštěných první operací. Nakonec utřete měkkým hadříkem do sucha.

Technické údaje

Báze: voda

Vzhled: kapalina

PH: upravuje PH 

Skladování

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.