Engine Cleaner - čistič motoru - 500ml

257 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Ruce od oleje k péči o auto patří, ale někdy se to fakt nehodí. Je to mírný zkažení nálady, když musíte na cestě díky problémům otevřít kapotu a hned si ušpiníte v lepším případě ruce, v tom horším i oblečení. 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

S tím rychle pomůže náš Engine Cleaner - bezezbytkový odmašťovač a odstraňovač nečistot pro detailní vyčištění a odmaštění motoru bez zanechání stop. Díky jeho složení se dá bezpečně použít i na čištění plastů a gumových hadic a to bez rizika poškození povrchu.

Mimo jiné také odstraní nečistoty, které mohou v sacím systému nebo v oblasti škrtící klapky narušovat běh motoru. Zaručí tak správné fungování a zvyšuje spolehlivost dieselových motorů.

S čím si poradí?

Odstraňuje a odmašťuje minerální, syntetická a emulzní maziva, oleje, silikonové oleje, hydraulické oleje, konzervační oleje, zkarbonizované látky, technické kapaliny a těžce odstranitelné nečistoty, i před další povrchovou úpravou. Lze ho použít i k odmašťování jiných kovových součástí strojů a zařízení. Výborně odstraňuje nečistoty z hliníkových dílů.

Tak si to shrneme. Proč ho chcete mít i vy?

  • Velmi účinný
  • Nehořlavý, bezpečný
  • Snadná aplikace
  • Optimální odpařování
  • Bez zanechání stop
  • 100% biologicky odbouratelný

Podmínky aplikace

Používá se na suchém povrchu, který není horký nebo vystaven slunci. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy.

Produkt je možno aplikovat oplachově i bezoplachově. Samozřejmě je lepší opláchnout, ale jestliže to z jakéhokoliv důvodu nejde, stačí pouze setřít. 

Ruční aplikace:

Na extra znečištěné povrchy 

 1. Aplikujte rovnou, nechte působit cca 2 – 5 min, případně použijte štětec a vodou spláchněte. Při bezoplachové metodě stačí pouze setřít nečistoty. 
 2. Následně doporučujeme povrch ochránit produktem Impashield INOX.

Na běžně znečištěný povrch motoru 

 1. Nejdříve umyjte povrch od hrubých nečistot teplou vodou a napěněným produktem v naředění 1:5 (napěnit, nanést na povrch, nechat působit cca 4 – 10 min a smýt - možno i tlakovou vodou včetně wap). 
 2. Zopakujte ještě jednou celý proces.
 3. Pečlivě smyjte čistou vodou a nechte uschnout nebo utřete hadříkem do sucha.
 4. Následně doporučujeme povrch ochránit produktem Impashield INOX.