Nano čistič alu a plechových disků

288 Kč 399 Kč Sleva 28 %
Skladem

Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění brzdného prachu, oxidace, olejů a mastnoty.

  •  SILNÝ A RYCHLÝ ČISTIČ
  •  SNADNÁ APLIKACE
  •  RYCHLÝ ÚČINEK
  • NA ALU a PLECHOVÉ DISKY
Můžeme doručit do:
20.10.2021
Kategorie: Auto

 

NANOMASTER čistič alu disky je specificky vyvinutý jako ne abrazivní extra silný a rychlý čistič. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí a obnovuje původní vzhled. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje podklad. Odstraňuje i ztmavnutí povrchu od olejů a tuků, anorganické špíny, čistí do hloubky. Je ideální pro použití na discích kol, snižuje spotřebu a zvyšuje efektivitu čištění. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění brzdného prachu,vosků,emulzí, mastné špíny, biologických nečistot, oxidace, mastných povlaků, emulzí a extra odolné špíny.Můžete použít na hliníkové, chromované, lakované a ocelové disky, kola motocyklů apod.

 

Vlastnosti:

Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění brzdného prachu, biologických nečistot, oxidace, mastných povlaků, emulzí a extra odolné špíny.

Aplikace: 

Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu). Vždy nejdříve navlhčete povrch před aplikací!!!! Nanášíme rovnoměrně a celistvě na plochu. Necháme 5 až 10 minut působit, můžeme použitím kartáč, tím výrazně zvýšíme účinnost. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou. Nechte zaschnout. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

 

Technické údaje:

Spotřeba: 250 ml = +-8 m2 plochy

Báze: aqua

PH: 9 - 9.9

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

 

Obsahuje:
hydroxid draselný, trimethyldecyl alkohol etoxylovaný, D-glucopyranose, oligomers, C8-C10 alkylglycosides (NI) Způsobuje vážné podráždění očí. Používejte ochranné rukavice.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: