Nano ochrana proti zamlžování plastů 100ml

188 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

NANOMASTER antifog na plasty svým dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch proti zamlžení, znečištění a svým hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění.

Příklady využití:

  • Lyžařské brýle
  • Sprchové kouty
  • Štíty na helmách
  • Potápěčské brýle
  • Průhledné umělohmotné povrchy všeho druhu

Obsah 100 ml

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Podrobnou recenzi a test naleznete v našem blogu po kliknutí ZDE

Nanomaster antifog na plasty je specificky vyvinutá NANO ochrana plastů a pevných materiálů ( citlivé syntetické materiály, polykarbonáty, plexiskla, atd.). Bez rozpouštědel. Přípravek na bázi rostlinných derivátů, které jsou absolutně beze šmouh a stop na povrchu. Obnovuje na ošetřeném povrchu lesk. Dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch od zamlžení, znečištění a svým hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění. Zabraňuje (ve většině případů) vzniku vápenatých a minerálních usazenin. Poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu s velice jednoduchým odstraňováním široké škály nečistot na plochách.

Ochrana životního prostředí

Nanomaster antifog na plasty neobsahuje alkohol, který se v podobných čističích používá. Produkt je vyroben na bázi rostlinných derivátů v podobě nanoemulze, naprosto respektuje ochranu životního prostředí a má označení BIO.

Aplikace

Produkt je připraven k přímému použití. Velké vrstvy minerálních usazenin nejdříve důkladně umyjte, doporučujeme NANOMASTER čistič vodního kamene a opláchněte čistou vodou, poté aplikujte NANOMASTER antifog na plasty. Naneste na povrch, umyjte a setřete do sucha a čista, poté znova naneste tak aby celý povrch byl mokrý a nechte zaschnout, nestírejte! Musí se vytvořit film. 

Technické údaje

Počet vrstev: 2 ochranné

Spotřeba:  100 ml = +-15 m2 plochy

Báze: derivát, voda

Doba polymerizace: 15 min

Bod vzplanutí: nemá

Škodlivost: nemá

Skladování

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C