Tip 100 ml

Nano ochrana proti zamlžování plastů

192 Kč 399 Kč Sleva 52 %
Skladem

NANOMASTER antifog na plasty svým dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch proti zamlžení, znečištění a svým hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění.

Příklady využití

  • Lyžařské brýle
  • Sprchové kouty
  • Štíty na helmách
  • Potápěčské brýle
  • Průhledné umělohmotné povrchy všeho druhu
Můžeme doručit do:
20.10.2021
Kategorie: Domácnost

Podrobnou recenzi a test naleznete v našem blogu po kliknutí ZDE

Nanomaster antifog na plasty je specificky vyvinutá NANO ochrana plastů a pevných materiálů ( citlivé syntetické materiály, polykarbonáty, plexiskla, atd.). Bez rozpouštědel. Přípravek na bázi rostlinných derivátů, které jsou absolutně beze šmouh a stop na povrchu. Obnovuje na ošetřeném povrchu lesk. Dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch od zamlžení, znečištění a svým hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění. Zabraňuje (ve většině případů) vzniku vápenatých a minerálních usazenin. Poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu s velice jednoduchým odstraňováním široké škály nečistot na plochách.

Ochrana životního prostředí

Nanomaster antifog na plasty neobsahuje alkohol, který se v podobných čističích používá. Produkt je vyroben na bázi rostlinných derivátů v podobě nanoemulze, naprosto respektuje ochranu životního prostředí a má označení BIO.

 

Aplikace:

Produkt je připraven k přímému použití. Velké vrstvy minerálních usazenin nejdříve důkladně umyjte, doporučujeme NANOMASTER čistič vodního kamene a opláchněte čistou vodou, poté aplikujte NANOMASTER antifog na plasty. Naneste na povrch, umyjte a setřete do sucha a čista, poté znova naneste tak aby celý povrch byl mokrý a nechte zaschnout, nestírejte! Musí se vytvořit film.

 

Technické údaje:

Počet vrstev: 2 ochranné

Spotřeba:  100 ml = +-15 m2 plochy

Báze: derivát, voda

Doba polymerizace: 15 min

Bod vzplanutí: nemá

Škodlivost: nemá

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: