Easy Ceramic - ochrana karoserie na 18 měsíců - 50ml

998 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Easy je oblíbené i mezi detailery právě díky skvělému výsledku a časově nenáročné aplikaci. Video, které přehledně znázorňuje jednoduchost aplikace, natočil s námi spolupracující detailer využívající při práci naše produkty: 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Pokud byste mohli mít ve své výbavě pouze jeden výrobek od nás, měl by to být určitě tenhle, protože každé auto si zaslouží prémiovou permanentní ochranu. Ať už stojí v garáži nejnovější kousek nebo starší mazlík, efekt bude vždy úchvatný. Auťák bude po aplikaci vypadat jako zrcadlo.

Produkt, který dokáže za krátký čas doručit profesionální výsledky.

K jeho aplikaci dodáme snad jen jedno slovo - Easy.

A co to máme za poklad?

Jde o prémiovou ochranu založenou na bázi vysoce odolných polymerů a unikátní kombinaci nano částic (diamantů - zirkonů a keramiky). Dodává povrchu karoserie osobitý vzhled, vysoký lesk a hloubku barevného odstínu po dobu až 18 měsíců.

Keramika? To ale asi nebude pro začátečníky, ne?

Naopak. Díky prémiovému složení se nanáší a stírá tak hladce, že leštění vašeho auta je snadné a příjemné. Nezanechává žádné šmouhy a fleky. Při dodržení aplikačního postupu zde nehrozí ani poškození laku.

Na jaké laky se používá?

Snadno se nanáší a rozlešťuje, nepřesychá a aplikaci zvládne opravdu každý. Nepřekonatelný poměr je v jednoduchosti použití a kvalitě ochrany. Používá se na nové barvy a laky bez předchozí úpravy a na starší povrchy ošetřené leštící pastou (např. naší Abrasive Paste). Je ideální také na měkké nebo matné laky či autofolie.

Co s tímto produktem získáte?

Kromě již zmíněného lesku a hloubky barevného odstínu vaše auto také chráníte. Easy Ceramic díky svému složení zabraňuje praskání barvy a laku při teplotních změnách. Na povrchu vytváří voděodolný efekt, jenž ulehčuje následné odstraňování nečistot z laku a tím usnadňuje mytí. Zároveň chrání lak proti otěru, usazování povlaků nebo oxidaci barev. Chrání před solí, náletovou rzí, asfaltem, pryskyřicí, brzdným prachem, ptačím trusem, kamínky, otisky rukou a  poškrábáním. Zajišťuje ochranu před UV zářením, které lak ničí nejvíce a způsobuje jeho křehnutí a následné praskání.  Veškeré nečistoty se usazují na povrchu povlaku, čímž je zamezeno přímému kontaktu s lakem a nedochází tak k jeho opotřebení. Odolává čištění v myčce i vysokotlakému čištění. 

Ještě jste ve fázi rozhodování? Tak si shrneme, co můžete získat s Easy:

 • Snadná aplikace bez šmouh, kterou zvládne každý
 • Účinnost až 18 měsíců
 • Dlouhotrvající vysoký lesk
 • Mnohonásobně zvyšuje tvrdost laku
 • Maximální ochrana před drobnými oděrkami a korozí
 • Ideální pro měkké i matné laky a autofolie
 • Vyhlazuje povrch laku
 • Snižuje aerodynamický odpor
 • Trojnásobná ochrana před UV zářením
 • Zabraňuje poškození laku i korozi
 • Odolává vysokým teplotám i myčce
 • Zabraňuje praskání a křehnutí laku
 • 100% biologicky odbouratelný