Čistič textilních autosedaček

192 Kč 399 Kč Sleva 52 %
Skladem

NANOMASTER ČISTIČ TEXTILNÍCH AUTOSEDAČEK je silně účinná čistící látka s regenerační ochranou vláken vyráběná novou technologií zplynování. Vhodná pro čištění textilních stropnic, výplní dveří, koberečků a dalších textilií.

Můžeme doručit do:
29.9.2021
Kategorie: Auto

Vyčistí například: lidský pot, mastnotu, skvrny od jídla a nápojů, čokolády, zeleninových a ovocných šťáv, krve, moči, make-up, plísně, nikotinu, a dalších biologických znečištění skvrn od Vašich domácích mazlíčků.

NANOMASTER ČISTIČ TEXTILNÍCH AUTOSEDAČEK je určený pro ruční a nízkotlaké mytí. Speciálně vyvinut pro textilní interiér Vašeho vozu.

 

Aplikace:

Jemně nastříkejte na povrch a nechte působit 5-10 min. dle zašpinění. Nečistoty setřete do suché a čisté mikroutěrky. V případě potřeby opakujte proces. Na aplikovaných plochách pomalu a pečlivě přejíždějte, špína bude vystupovat na povrch. Pokud povrch nejdříve navlhčíte čistou vodou , výrazně tím snížíte spotřebu čističe z důvodu efektivnějšího vstřebávání do textilních vláken. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy.

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

 

Složení:
Kyselina ethylendiamin tetraoctová čtyřsodná sůl, bis(2-omega-hydroxypoly(oxyethylen) ethyl)alkylamin <5 % kationtové povrchově aktivní látky <5 % EDTA a její soli, parfémy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: