Čistič textilních autosedaček 100ml

181 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

NANOMASTER ČISTIČ TEXTILNÍCH AUTOSEDAČEK je silně účinná čistící látka s regenerační ochranou vláken vyráběná novou technologií zplynování. Vhodná pro čištění textilních stropnic, výplní dveří, koberečků a dalších textilií.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Vyčistí například: lidský pot, mastnotu, skvrny od jídla a nápojů, čokolády, zeleninových a ovocných šťáv, krve, moči, make-up, plísně, nikotinu, a dalších biologických znečištění skvrn od Vašich domácích mazlíčků.

NANOMASTER ČISTIČ TEXTILNÍCH AUTOSEDAČEK je určený pro ruční a nízkotlaké mytí. Speciálně vyvinut pro textilní interiér Vašeho vozu.

Aplikace

Jemně nastříkejte na povrch a nechte působit 5-10 min. dle zašpinění. Nečistoty setřete do suché a čisté mikroutěrky. V případě potřeby opakujte proces. Na aplikovaných plochách pomalu a pečlivě přejíždějte, špína bude vystupovat na povrch. Pokud povrch nejdříve navlhčíte čistou vodou , výrazně tím snížíte spotřebu čističe z důvodu efektivnějšího vstřebávání do textilních vláken. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy.

Skladování

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

Složení
Kyselina ethylendiamin tetraoctová čtyřsodná sůl, bis(2-omega-hydroxypoly(oxyethylen) ethyl)alkylamin <5 % kationtové povrchově aktivní látky <5 % EDTA a její soli, parfémy.