Čistič textilních autosedaček 100ml

181 Kč
Centrální sklad - dodání nad týden
Můžeme doručit do:
14.6.2023

NANOMASTER ČISTIČ TEXTILNÍCH AUTOSEDAČEK je silně účinná čistící látka s regenerační ochranou vláken vyráběná novou technologií zplynování. Vhodná pro čištění textilních stropnic, výplní dveří, koberečků a dalších textilií.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava nad 500Kč ZDARMA!!!
Při nákupu nad 500 Kč máte dopravu ZDARMA.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Balíčky odesíláme zpravidla do 24 hodin od objednání.
Bezproblémové vrácení
Bezproblémové vrácení
Nepoužité produkty můžete do 14 dní vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Rádi Vám pomůžeme
Rádi Vám pomůžeme
Máte dotaz nebo si nemůžete vybrat? Rádi Vám s výběrem poradíme.

Detailní popis produktu

Vyčistí například: lidský pot, mastnotu, skvrny od jídla a nápojů, čokolády, zeleninových a ovocných šťáv, krve, moči, make-up, plísně, nikotinu, a dalších biologických znečištění skvrn od Vašich domácích mazlíčků.

NANOMASTER ČISTIČ TEXTILNÍCH AUTOSEDAČEK je určený pro ruční a nízkotlaké mytí. Speciálně vyvinut pro textilní interiér Vašeho vozu.

 

Aplikace:

Jemně nastříkejte na povrch a nechte působit 5-10 min. dle zašpinění. Nečistoty setřete do suché a čisté mikroutěrky. V případě potřeby opakujte proces. Na aplikovaných plochách pomalu a pečlivě přejíždějte, špína bude vystupovat na povrch. Pokud povrch nejdříve navlhčíte čistou vodou , výrazně tím snížíte spotřebu čističe z důvodu efektivnějšího vstřebávání do textilních vláken. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy.

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

 

Složení:
Kyselina ethylendiamin tetraoctová čtyřsodná sůl, bis(2-omega-hydroxypoly(oxyethylen) ethyl)alkylamin <5 % kationtové povrchově aktivní látky <5 % EDTA a její soli, parfémy.