Homeset OCHRANA SKLA

480 Kč 697 Kč Sleva 31 %
Skladem

Zvýhodněný set odmašťovače a nano ochrany skla.

Nyní s mikroutěrkou ZDARMA!

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Kategorie: Zvýhodněné sety

OBSAH SETU:

1. NANO OCHRANA SKLA

Zabraňuje vzniku vápenatých a minerálních usazenin. Poskytuje vysoce efektivní ochranu na plochách jako jsou - okna (i automobilová), zrcadla, skleněné i křišťálové plochy, umyvadla, sprchové kouty, obklady, wc, kuchyně, atd.

Balení 100ml

2. ODMAŠŤOVAČ

Nanotechnologické povlaky jsou jedny z nejmodernějších povrchových úprav s vynikajícími vlastnostmi, které jiné povlaky nejsou schopni zaručit. Tato moderní technologie je však velice náročná na úpravu povrchu (snížení povrchové energie, úpravu PH přesně pro nanopovlaky, dokonalou čistotu povrchu). Jedině dokonale připravený povrch je zárukou funkčnosti nanopovlaku (hydrofobní účinek, samočistící „lotosový“ účinek, snadné čištění od znečišťujících nánosů). Bohužel na trhu je spousta naprosto nevhodných „nano“ čističů a odmašťovačů a to dokonce i na bázi vody, které jsou naprosto neslučitelné s nanopovlaky. Další nevhodné odmašťovače jsou na bázi alkoholu a samozřejmě na bázi mastných benzínů. Po testech různých odmašťovačů jsme vyrobili speciální čistič, který zaručuje správně připravený povrch a tím nejlepší výsledky a životnost nanopovlaků.

Balení 100ml 

3. MIKROUTĚRKA

Je šetrná k životnímu prostředí díky jejich schopnosti vyčistit jakýkoli povrch, a to bez použití saponátů. Utěrku lze používat jak za sucha, tak i za mokra. Při používání nehrozí poškození čištěných povrchů. Další předností této kvalitní utěrky je to, že nepouští vlákna, vyznačuje se vysokou savostí tekutin a výborně absorbuje nečistoty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: