Autoset STĚRAČE

480 Kč 797 Kč Sleva 40 %
Skladem

Zvýhodněný set odmašťovače a tekutých stěračů.

Nyní s mikroutěrkou ZDARMA!

Můžeme doručit do:
30.11.2021
Kategorie: Zvýhodněné sety

OBSAH SETU:

1. TEKUTÉ STĚRAČE

Tekutý přípravek vyvinutý na základě receptury obsahující NANO krystaly křemíku a titanu . Vytváří na skle neviditelný povlak, který vyvolává efekt víření vody, což zamezuje jejímu ulpívání na skle. Již při rychlosti 50 km/h vzdušný proud tlačí kapky vody přes okraje skla a to bez použití stěračů. 

Balení 100ml 

2. ODMAŠŤOVAČ

Nanotechnologické povlaky jsou jedny z nejmodernějších povrchových úprav s vynikajícími vlastnostmi, které jiné povlaky nejsou schopni zaručit. Tato moderní technologie je však velice náročná na úpravu povrchu (snížení povrchové energie, úpravu PH přesně pro nanopovlaky, dokonalou čistotu povrchu). Jedině dokonale připravený povrch je zárukou funkčnosti nanopovlaku (hydrofobní účinek, samočistící „lotosový“ účinek, snadné čištění od znečišťujících nánosů). Bohužel na trhu je spousta naprosto nevhodných „nano“ čističů a odmašťovačů a to dokonce i na bázi vody, které jsou naprosto neslučitelné s nanopovlaky. Další nevhodné odmašťovače jsou na bázi alkoholu a samozřejmě na bázi mastných benzínů. Po testech různých odmašťovačů jsme vyrobili speciální čistič, který zaručuje správně připravený povrch a tím nejlepší výsledky a životnost nanopovlaků.

Balení 100ml 

3. MIKROUTĚRKA

Je šetrná k životnímu prostředí díky jejich schopnosti vyčistit jakýkoli povrch, a to bez použití saponátů. Utěrku lze používat jak za sucha, tak i za mokra. Při používání nehrozí poškození čištěných povrchů. Další předností této kvalitní utěrky je to, že nepouští vlákna, vyznačuje se vysokou savostí tekutin a výborně absorbuje nečistoty.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
RV Avatar autora Výdrž 28.2.2018 21:25
Zdravím, přemýšlím že bych zkusil tyto tekuté stěrače. Ale v popisu není psáno jejich výdrž ( čas nebo kilometry ) a cca na kolik předních skel vystačí toto balení. Předem dík za bližší info
Odpovědět
NM Avatar autora Výdrž 1.3.2018 07:28
Dobrý den, toto balení vystačí až na 20 použití nebo půl roku podle ujetých km