Autoset UHNI NEVIDÍM

2 hodnocení
849 Kč 1 596 Kč Sleva 47 %
Skladem

Zvýhodněný set ANTIFOGU (ochrany proti zamlžení), TEKUTÝCH STĚRAČŮ, ODMAŠŤOVAČE a MIKRO UTĚRKY.

Můžeme doručit do:
1.3.2021
Kategorie: Vánoce 2020

SET OBSAHUJE:

1. ANTIFOG

Specificky vyvinutá NANO ochrana skla proti zamlžování je na bázi rostlinných derivátů, které jsou absolutně beze šmouh a stop na povrchu. Obnovuje na ošetřeném povrchu lesk. Dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch od zamlžení, znečištění a svým hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění. Zabraňuje (ve většině případů) vzniku vápenatých a minerálních usazenin. Poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu s velice jednoduchým odstraňováním široké škály nečistot na plochách.

Balení 100ml

2. ODMAŠŤOVAČ

Nanotechnologické povlaky jsou jedny z nejmodernějších povrchových úprav s vynikajícími vlastnostmi, které jiné povlaky nejsou schopni zaručit. Tato moderní technologie je však velice náročná na úpravu povrchu (snížení povrchové energie, úpravu PH přesně pro nanopovlaky, dokonalou čistotu povrchu). Jedině dokonale připravený povrch je zárukou funkčnosti nanopovlaku (hydrofobní účinek, samočistící „lotosový“ účinek, snadné čištění od znečišťujících nánosů). Bohužel na trhu je spousta naprosto nevhodných „nano“ čističů a odmašťovačů a to dokonce i na bázi vody, které jsou naprosto neslučitelné s nanopovlaky. Další nevhodné odmašťovače jsou na bázi alkoholu a samozřejmě na bázi mastných benzínů. Po testech různých odmašťovačů jsme vyrobili speciální čistič, který zaručuje správně připravený povrch a tím nejlepší výsledky a životnost nanopovlaků.

Balení 100ml 

3. TEKUTÉ STĚRAČE

Usnadňuje bezpečnou jízdu za deště. Velmi znatelně omezuje namrzání oken pří nízkých teplotách. Snižuje o 80% přilnavost nečistot a hmyzu na skle. Neobsahuje žádná barviva. NANOMASTER tekuté stěrače je vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a titanu. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný dokonale hladký povlak. Technologie NANO Permanent umožňuje dosažení zmnohonásobení jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. NANOMASTER tekuté stěrače je technologie příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky.

 

Pro funkci tekutých stěračů Permanent a klasických tekutých stěračů je velice důležité připravit podklad tak, abychom nezakonzervovali nečistoty a mastnotu pod nano vrstvu tekutých stěračů NANO-MASTER. Velmi pracně a složitě se potom taková chyba odstraňuje. Spousta konkurenčních přípravků na toto nereflektuje a následně dochází ke špatné nebo velmi omezené funkci tekutých stěračů. Proto je velice důležité odmastit okno agresivním odmašťovačem s alkoholem,

Postup aplikace

  • Omytí oken teplou vodou s autošampónem (doporučujeme NANO-MASTER Šampón).
  • Zbavení se hrubých nečistot a prachu.
  • Dokonalé odmaštění odmašťovačem (doporučujeme NANO-MASTER  odmašťovač)
  • Dokonalé odmaštění  oken od zbylých neviditelných nečistot jako mastnota, pryskyřice apod. perfektně připravený povrch skla na aplikaci tekutých stěračů
  • Několik stříknutí NANO-MASTER tekuté stěrače ze vzdálenosti 40cm tak aby přípravek pokryl velkou část okna.
  • Následně vyleštíme tak aby na okně nebyla žádná čmouha
  • 90min po aplikaci je nutné aby na okna nepršelo nebo nenarušovala vrstvu jiná vlhkost.

 

NANO-MASTER tekuté stěrače je nutné nanášet při teplotě nad 10°C a mimo přímé slunce.

1 balení = 30 a více použití (průměrný odhad - závisí na velikosti skel a množství naneseného přípravku)

Výdrž na oknech: 

1/2 roku až rok (v závislosti na ujetých km)

 

4. MIKROUTĚRKA

Je šetrná k životnímu prostředí díky jejich schopnosti vyčistit jakýkoli povrch, a to bez použití saponátů. Utěrku lze používat jak za sucha, tak i za mokra. Při používání nehrozí poškození čištěných povrchů. Další předností této kvalitní utěrky je to, že nepouští vlákna, vyznačuje se vysokou savostí tekutin a výborně absorbuje nečistoty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: