Autoset MÁM LEŠTĚNKU HEČ

1 hodnocení
2 699 Kč 5 165 Kč Sleva 48 %
Na dotaz

Pro fajnšmekry, kompletní péče o celou tvou leštěnku. Set obsahuje NANO ŠAMPÓN, NANO WAX AQUA, ČISTIČ ALU KOL, ODMAŠŤOVAČ, OBNOVA PLASTŮ EXTERIÉR, OBNOVA PLASTŮ INTERIÉR, TEKUTÉ STĚRAČE, HMYZÁK, ANTIFOG, 3x MIKRO UTĚRKA

Kategorie: Vánoce 2020

Set obsahuje:

1. NANO MASTER WAX AQUA 3D 250 ml

Skvěle navržený vosk s nano 3D ochranou.Kombinace vybraných vosků, moderních polymerů a vysoce účinných nano částic ochrání lak vašeho vozu proti všem typům negativního vlivu prostředí, včetně pylů, pryskyřic, asfaltu, provozních nečistot a hmyzu.

250ml

 • Velice ekonomické
 • Velmi rychlá a snadná aplikace
 • Střednědobá vynikající ochrana
 • Vynikající ochrana proti UV záření
 • Vysoký lesk a hedvábný povrch
 • Prevence proti špíně a znečištění
 • Výrazně prodlužuje čistotu povrchu
 • Díky retrakci vody usnadňuje následné čištění
 • Absolutně bezpečný

 

 2. NANO MASTER ŠAMPÓN KONCENTRÁT 100 ml

Čistič, ochrana a obnova vzhledu s metalickým kovovým leskem. Přípravek na povrchu vytvoří ultratenkou hydrofobní vrstvu s ochranou proti následnému znečištění anebo otiskům. Snižuje usazování minerálních a vápenatých povlaků. Zároveň zajišťuje ochranu povrchu při velkém zatížení (prach, znečištění alkalickými a kyselými roztoky, odolnost proti UV záření, korozi apod.). Spotřeba 30 ml / 10 l vody.

Slouží jako vhodná příprava pro nanesení dalších produktů NANO-MASTER, zejména pak WAX AQUA 3D anebo OCHRANA LAKU

 

3. TEKUTÉ STĚRAČE 100ml

Usnadňuje bezpečnou jízdu za deště. Velmi znatelně omezuje namrzání oken pří nízkých teplotách. Snižuje o 80% přilnavost nečistot a hmyzu na skle. Neobsahuje žádná barviva. NANOMASTER tekuté stěrače je vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a titanu. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný dokonale hladký povlak. Technologie NANOMASTER tekuté stěrače umožňuje dosažení zmnohonásobení jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. NANOMASTER tekuté stěrače je technologie příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky.

 

Pro funkci tekutých stěračů je velice důležité připravit podklad tak, abychom nezakonzervovali nečistoty a mastnotu pod nano vrstvu tekutých stěračů NANO-MASTER tekuté stěrače. Velmi pracně a složitě se potom taková chyba odstraňuje. Spousta konkurenčních přípravků na toto nereflektuje a následně dochází ke špatné nebo velmi omezené funkci tekutých stěračů. Proto je velice důležité odmastit okno agresivním odmašťovačem s alkoholem.

Postup aplikace

 • Omytí oken teplou vodou s autošampónem (doporučujeme NANO-MASTER Šampón).
 • Zbavení se hrubých nečistot a prachu.
 • Dokonalé odmaštění odmašťovačem (doporučujeme NANO-MASTER odmašťovač)
 • Dokonalé odmaštění  oken od zbylých neviditelných nečistot jako mastnota, pryskyřice apod. perfektně připravený povrch skla na aplikaci NANO-MASTER Permanent
 • Několik stříknutí NANO-MASTER tekuté stěrače ze vzdálenosti 40cm tak aby přípravek pokryl velkou část okna.
 • Následně vyleštíme tak aby na okně nebyla žádná čmouha
 • 90min po aplikaci je nutné aby na okna nepršelo nebo nenarušovala vrstvu jiná vlhkost.

 

4. NANOMASTER čistič alu disky 250ml

NANOMASTER čistič alu disky je specificky vyvinutý jako ne abrazivní extra silný a rychlý čistič. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí a obnovuje původní vzhled. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje podklad. Odstraňuje i ztmavnutí povrchu od olejů a tuků, anorganické špíny, čistí do hloubky. Je ideální pro použití na discích kol, snižuje spotřebu a zvyšuje efektivitu čištění. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění brzdného prachu,vosků,emulzí, mastné špíny, biologických nečistot, oxidace, mastných povlaků, emulzí a extra odolné špíny.Můžete použít na hliníkové, chromované, lakované a ocelové disky, kola motocyklů apod.

 

Vlastnosti:

Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění brzdného prachu, biologických nečistot, oxidace, mastných povlaků, emulzí a extra odolné špíny.

Aplikace: 

Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu). Vždy nejdříve navlhčete povrch před aplikací!!!! Nanášíme rovnoměrně a celistvě na plochu. Necháme 5 až 10 minut působit, můžeme použitím kartáč, tím výrazně zvýšíme účinnost. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou. Nechte zaschnout. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

 

Technické údaje:

Spotřeba: 250 ml = +-8 m2 plochy

Báze: aqua

Vzhled: kapalina

Barva: hnědá

PH: 12-13

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

 

5. OBNOVA PLASTŮ EXTERIÉR  100ml

V jediném úkonu čistí, obnovuje a renovuje vzhled, vytváří ochranu proti zašpinění a UV záření. Následně film polymerizuje do antistatického finálního povrchu. Povrch je dokonale vyčištěn a zregenerován bez mechanické námahy. Na povrchu se vytvoří ultratenká hydrofobní saténově lesklá vrstva s ochranou proti znečištění, vodě (s vynikající retrakcí), otiskům rukou, usazování prachu, UV záření, usazování „dopravní“ špíny, mastným filmům atd. Díky antistatickému účinku a retrakci vody výrazně usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií. Přípravek poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu na plochách jako jsou termoplasty, ABS, UH, PVC, PMMA, PC, vinil, guma, imitace kůže a dřeva, koženky atd.

Vlastnosti:

V jediném úkonu čistí, obnovuje a renovuje vzhled, vytváří ochranu proti zašpinění a UV záření. Následně film polymerizuje do antistatického finálního povrchu. Povrch je dokonale vyčištěn a zregenerován bez mechanické námahy.

 

Aplikace:

Produkt je připraven k přímému použití, používá se na čistých a suchých površích, které nejsou horké nebo na slunci. Před použitím VŽDY důkladně protřepat. Použijeme houbičku nebo mikrovlákno. Naneste rovnoměrně na povrch, vyčistěte a nechte zaschnout. Místa, kde se přípravek nevpil úplně, přeleštěte suchou utěrkou z mikrovlákna. Pokud bude porézní plast nebo guma absorbovat nerovnoměrně, aplikujte opakovaně. Silně znečištěné povrchy nejdříve očistěte a odmastěte a nechejte uschnout, poté aplikujte přípravek. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

 

Technické údaje:

Počet vrstev: dle potřeby

Spotřeba: 250 ml = +-10 m2 plochy

Báze: aqua

Vzhled: nažloutlá kapalina

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

 

6. ODMAŠŤOVAČ 100ml

Nanotechnologické povlaky jsou jedny z nejmodernějších povrchových úprav s vynikajícími vlastnostmi, které jiné povlaky nejsou schopni zaručit. Tato moderní technologie je však velice náročná na úpravu povrchu (snížení povrchové energie, úpravu PH přesně pro nanopovlaky, dokonalou čistotu povrchu). Jedině dokonale připravený povrch je zárukou funkčnosti nanopovlaku (hydrofobní účinek, samočistící „lotosový“ účinek, snadné čištění od znečišťujících nánosů). Bohužel na trhu je spousta naprosto nevhodných „nano“ čističů a odmašťovačů a to dokonce i na bázi vody, které jsou naprosto neslučitelné s nanopovlaky. Další nevhodné odmašťovače jsou na bázi alkoholu a samozřejmě na bázi mastných benzínů. Po testech různých odmašťovačů jsme vyrobili speciální čistič, který zaručuje správně připravený povrch a tím nejlepší výsledky a životnost nanopovlaků.

Vlastnosti:

Bezezbytkový odmašťovač s vysokou odmašťovací silou, s optimálním odpařováním (4-5min.) a výrazným zlepšením přilnavosti k povrchu, unikátní povrchové napětí.

Aplikace:

Produkt připraven k přímému použití. Před použitím JE NUTNÉ SI VŽDY UDĚLAT TEST. Nastříkejte přípravek na povrch. Vyčkejte tak dlouho, až se hrubá nečistota naruší a rozpustí, poté jej setřete jemným hadříkem případně opláchněte vodou. Opakujte tento postup, aby jste důkladně a zcela odstranily stopy nečistot a mastnoty, rozpuštěných první operací. Nakonec utřete měkkým hadříkem do sucha.

 

Technické údaje:

Báze: voda

Vzhled: kapalina

Barva: čirá

PH: upravuje PH

 

Skladování:

Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

 

7. OBNOVA PLASTŮ INTERIÉR 100ml

Unikátní NANO ochrana založená na bázi vysoce odolných polymerů s unikátní kombinací nanočástic. Používá se na nové, ale především na starší plasty.

 • VYNIKAJÍCÍ REGENERACE PLASTŮ S DLOUHOTRVAJÍCÍ OCHRANOU
 • VÝRAZNĚ PRODLUŽUJE ŽIVOTNOST PLASTŮ
 • SAMETOVĚ LESKLÝ POVRCH
 • PREVENCE PROTI ZAŠPINĚNÍ
 • VYNIKAJÍCÍ OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ
 • USNADŇUJE NÁSLEDNÉ ČIŠTĚNÍ
 • SNADNÁ APLIKACE

 

8. ANTIFOG (ochrana proti zamlžení autoskla)

Specificky vyvinutá NANO ochrana skla proti zamlžování je na bázi rostlinných derivátů, které jsou absolutně beze šmouh a stop na povrchu. Obnovuje na ošetřeném povrchu lesk. Dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch od zamlžení, znečištění a svým hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění. Zabraňuje (ve většině případů) vzniku vápenatých a minerálních usazenin. Poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu s velice jednoduchým odstraňováním široké škály nečistot na plochách.

Balení 100ml

 

9. HMYZÁK 250ml

Hmyzák odstraňuje zaschlý hmyz z Vašeho auta.
Kombinuje vysokou účinnost, šetrnost k povrchu a následnou ochranu.
Čistí všechny voudou omyvatelné, tvrdé povrchy použivané v automotive - sklo; čiré, lalované a flokované plasty; lakované povrchy karoserie.
Speciálně vyvinutý na čištění bilogických nečistot, živočišných i rostlinných tuků a olejů.
Při správném použití má přípravek mj. protizamlžovací efekt, ochraný efekt a vysokou retrakci vody - odpuzuje vodu. Viz. návod k použití.
Hmyzák je rozpouštědlový čistič na bázi tenzidů, díky kterým přípravek nezanechává šmouhy a stopy na povrchu.

Návod k použití: Doporučujeme odstranit volné nečistoty, tím snížíme spotřebu. Nanášíme rovnoměrně na plochu a necháme 5 - 10 minut působit. Použitím kartáče, který neporuší povrchovou úpravu materiálu, výrazně zvýšíme účinnost.
Po uplynutí doby umyjte a setřete do sucha a čista.
Chcete-li získat následný ochranný efekt, přípravek znovu rovnoměrně naneste na čístý a suchý povrch, aby byl celý povrch mokrý a nechte zaschnout. Nestírejte, musí se vytvořit ochranný film!
Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

 

10. MIKROUTĚRKA 2 KUSY

Je šetrná k životnímu prostředí díky jejich schopnosti vyčistit jakýkoli povrch, a to bez použití saponátů. Utěrku lze používat jak za sucha, tak i za mokra. Při používání nehrozí poškození čištěných povrchů. Další předností této kvalitní utěrky je to, že nepouští vlákna, vyznačuje se vysokou savostí tekutin a výborně absorbuje nečistoty.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: