Univerzální nano čistič pro domácnost

245 Kč 399 Kč Sleva 39 %
Skladem

Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, oxidace a
připečených zbytků tuků, olejů, mastnoty, atd.

  •  SILNÝ A RYCHLÝ ČISTIČ
  •  FOOD ATEST
  •  SNADNÁ APLIKACE
  •  RYCHLÝ ÚČINEK
  • ŠIROKÉ SPEKTRUM POUŽITÍ
Můžeme doručit do:
20.10.2021
Kategorie: Domácnost

NANOMASTER čistič univerzál je neabrazivní extra silný a rychlý čistič. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje a vysokou alkalicitou i dezinfikuje podklad (neobsahuje dezinfekční složky). Ideální frekvenční čistič pro každodenní použití.

Odstraňuje i ztmavnutí povrchu od olejů a tuků, anorganické špíny, čistí do hloubky. Jeho pěnová konzistence je ideální pro použití na svislých stěnách. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, oxidace a připečených zbytků tuků, olejů a mastnoty, atd.

Nahrazuje mechanické čištění jako je jehličkování, pískování, tryskání suchým ledem, broušení, mytí abrazivními čističi, které poškozují povrch.

NANOMASTER čistič univerzál je určená pro vodou omyvatelné tvrdé povrchy (obklady, kovy, nerez ocel, hliník, sklo, dlažba, obklady, smaltové povrchy a plasty). Má široké uplatnění v domácnosti.

Vlastnosti:

Poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, oxidace a připečených zbytků tuků, olejů a mastnoty, emulzí, mastné usazeniny, olejový film, atmosférické nečistoty.

Aplikace:
Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu). Vždy nejdříve navlhčete povrch před aplikací!!!! Nanášíme rovnoměrně a celistvě na plochu. Necháme 5 až 10 minut působit, můžeme použit kartáč - tím výrazně zvýšíme účinnost. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou. Nechte zaschnout. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Technické údaje:
Spotřeba: 250 ml = +-15 m2 plochy
Báze: aqua
PH: 12-13

Skladování:
Skladujte v teplotách od 10 °C do 25 °C.

Obsahuje:
hydroxid draselný, trimethyldecyl alkohol etoxylovaný , D-glucopyra - nose, oligomers, C8-C10 alkylglyco - sides (NI) Způsobuje vážné podráždění očí. Používejte ochranné rukavice.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: