50 ml

Odpuzovač vody - Nano Tekuté stěrače 50ml

24 hodnocení
299 Kč 499 Kč Sleva 40 %
Skladem

1 balení = 15 a více použití (průměrný odhad - závisí na velikosti skel a množství naneseného přípravku)

Výdrž na oknech: 

1/2 roku až rok (v závislosti na ujetých km)

Tekutý přípravek vyvinutý na základě receptury obsahující NANO krystaly křemíku a titanu . Vytváří na skle neviditelný povlak, který vyvolává efekt víření vody, což zamezuje jejímu ulpívání na skle. Již při rychlosti 50 km/h vzdušný proud tlačí kapky vody přes okraje skla a to bez použití stěračů. 

Tekuté stěrače 50ml 

sterac

Můžeme doručit do:
22.9.2020
Kategorie: Auto

 

TEKUTÉ STĚRAČE 

Usnadňuje bezpečnou jízdu za deště. Velmi znatelně omezuje namrzání oken pří nízkých teplotách. Snižuje o 80% přilnavost nečistot a hmyzu na skle. Neobsahuje žádná barviva. NANOMASTER tekuté stěrače je vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a titanu. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný dokonale hladký povlak. Technologie NANOMASTER tekuté stěrače umožňuje dosažení zmnohonásobení jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. NANOMASTER tekuté stěrače je technologie příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky.

 

Pro funkci tekutých stěračů je velice důležité připravit podklad tak, abychom nezakonzervovali nečistoty a mastnotu pod nano vrstvu tekutých stěračů NANO-MASTER tekuté stěrače. Velmi pracně a složitě se potom taková chyba odstraňuje. Spousta konkurenčních přípravků na toto nereflektuje a následně dochází ke špatné nebo velmi omezené funkci tekutých stěračů. Proto je velice důležité odmastit okno agresivním odmašťovačem s alkoholem.

Postup aplikace

  • Omytí oken teplou vodou s autošampónem (doporučujeme NANO-MASTER Šampón).
  • Zbavení se hrubých nečistot a prachu.
  • Dokonalé odmaštění odmašťovačem (doporučujeme NANO-MASTER odmašťovač)
  • Dokonalé odmaštění  oken od zbylých neviditelných nečistot jako mastnota, pryskyřice apod. perfektně připravený povrch skla na aplikaci NANO-MASTER Permanent
  • Několik stříknutí NANO-MASTER tekuté stěrače ze vzdálenosti 40cm tak aby přípravek pokryl velkou část okna.
  • Následně vyleštíme tak aby na okně nebyla žádná čmouha
  • 90min po aplikaci je nutné aby na okna nepršelo nebo nenarušovala vrstvu jiná vlhkost.

 

NANO-MASTER tekuté stěrače je nutné nanášet při teplotě nad 10°C a mimo přímé slunce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: