SET 3x100 ml NANO MASTER NEW CAR

83 hodnocení
909 Kč 1 299 Kč Sleva 30 %
Skladem

Baleni na 1,5 - 3 auta.

SET OBSAHUJE:

 • NANO Šampón 100 ml
 • NANO Odmašťovač 100 ml
 • NANO Ochrana laku 100 ml

 

Sada 100ml = aplikace až na 3 auta

Nano kosmetika na nové vozy se vyznačuje speciální politurou, která po řádném zatvrdnutí způsobí na laku vozidla (ne)viditelnou ochranu, která dá laku lesk hlubokého zrcadla. Vytvoří na laku vozidla tak vysokou povrchovou energii, že se na něm nemá šanci udržet ani nejmenší smítko prachu. Chrání vozidlo proti odletujícím kamínkům, solím, pryskyřicím a dalším nežádoucím vlivům a látkám, které naše vozidla vyloženě ničí a snižují jejich aktuální cenu. Vy se pouze díváte jak váš miláček strádá a okolní vlivy ho ničí. Nyní s kosmetikou NANO-MASTER toto můžete změnit. 

newcar2

 

Můžeme doručit do:
26.2.2021
Kategorie: Auto

 

Nanotechnologie přestavuje pokrokový a velmi efektivní systém, který pomůže vylepšit a zdokonalit vše, co se doposud vyrobilo. Patří k nejúžasnějším technologiím, které vytvořila sama příroda. Funguje s novými principy a stále dokazuje svou obrovskou sílu. Není divu, že je skloňována v mnoha oblastech vědy a techniky a pronikla již do všech oborů průmyslu i medicíny. Právě teď se dostává do Vašich rukou a přináší vám jedinečnou příležitost, jak efektivně a komfortně pečovat o svůj vůz anebo motorku. Šetřete čas, energii a svou peněženku, dejte sbohem neúčinným prostředkům, jejichž krátkodobý efekt vydrží sotva pár dní. Pořiďte si perfektní set nano autokosmetiky NANO-MASTER AUTO pro komplexní,  vysoce efektivní čištění a dlouhotrvající ochranu.IMG_1211

Nákupem profesionálního setu nano autokosmetiky NANO-MASTER AUTO získáte ucelenou řadu pro čištění a ochranu všech dopravních prostředků. Nezastupitelnou roli zde hraje NANO Šampon, který obnovuje a renovuje lesk a zároveň vytváří ochranu. Na povrchu se totiž vytvoří ultratenká hydrofobní lesklá vrstva, která zamezuje následnému znečištění, otiskům a zároveň snižuje usazování minerálních a vápenatých povlaků. Zatočí s velkou prachovou vrstvou, poradí si se znečištěním alkalickými a kyselými roztoky, odolá UV záření a zabrání korozi. Navíc obsahuje ochranný nano vosk, který vydrží až dvakrát déle než běžně užívaný klasický vosk. Zároveň prodlužuje trvanlivost nano ochrany laku NANO-MASTER AUTO. Ošetřete svůj automobil profesionální péčí a užívejte si okamžité výsledky, které předčí vaše očekávání. 

Glass-Coating-Ceramic-Coating-Quartz-Coating

 SET (100ml) VYSTAČÍ NA 3 POUŽITÍ NA VOZIDLA STANDARTNÍ VELIKOSTI TYPU (Octavia, Passat), SET (50ml) NA 1/2.

 • UV ochrana laku vozidla
 • Hydrofobní vrstva na laku vozidla
 • Ochranný štít proti poškození odletujícími kamínky
 • Snadná údržba ošetřených povrchů
 • Zvyšuje živostnost karoserie
 • Zvyšuje lesk karoserie do hlubokého zrcadla

 


 

VIDEO: 

 

SET NANO KOSMETIKY OBSAHUJE:


cislo1


* NANO Šampon 100 ml

Čistič, ochrana a obnova vzhledu s metalickým kovovým leskem. Přípravek na povrchu vytvoří ultratenkou hydrofobní vrstvu s ochranou proti následnému znečištění anebo otiskům. Snižuje usazování minerálních a vápenatých povlaků. Zároveň zajišťuje ochranu povrchu při velkém zatížení (prach, znečištění alkalickými a kyselými roztoky, odolnost proti UV záření, korozi apod.). Spotřeba 30 ml / 10 l vody.

Návod k použití NANO Šampon 100 ml: 
Koncentrovaný výrobek používejte zředěný v poměru 2 až 20 % s vodou. Zředění výrobku závisí na tloušťce a množství vrstev, které mají být odstraněny. Před aplikací povrch vždy navlhčete. Metody aplikace: setření, natírání, máčení, stříkání. Pro výrazné zvýšení účinnosti použijte kartáč, tlak nebo teplý roztok (+60 °C). Při ručním mytí doporučujeme používat houbu, bavlněnou tkaninu nebo mikrovlákno. Nechte 5 min. působit, opláchněte čistou vodou a nechte zaschnout. Nezanechává stopy po oplachování. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy. 

 
cislo2
 

*NANO-MASTER ODMAŠŤOVAČ

Nebo také odstraňovač starých vosků je bezezbytkový odmašťovač a odstraňovač s vysokou odmašťovací silou a optimálním odpařováním - cca 6min. Výrazně zlepšuje přilnavost nano povlaků k povrchu. Vyznačuje se unikátním povrchovým napětím. Odstraňuje staré vosky -silikonové, karnauba, polyethylenové, atd. - a odmašťuje minerální, rostlinná a živočišná maziva - oleje, konzervační oleje, staré a nesoudržné barvy, lepidla, inkousty, tmely, pryskyřice a těžce odstranitelné nečistoty. NANO-MASTER ODMAŠŤOVAČ  JE 100% BIOLOGICKY ODBOURATELNÝ. Nanotechnologie je velice náročná na úpravu povrchu - snížení povrchové energie, úpravu Ph, dokonalou čistotu. Jedině DOKONALE připravený povrch je tak zárukou 100% funkčnosti nanopovlaku!

 • Extrémní odstraňovací síla
 • Upravuje povrch ( Ph )
 • Unikátní povrchové napětí
 • Bezezbytkový, absolutně čistý odmašťovač
 • Ideální rychlost odpařování
 • Antikorozivní

 

Bez jedovatých, karcinogenních a toxických látek

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Mikrovlákno / Ponoření / Máčení / Tampon / Kartáč a štětec Cirkulace / Ponoření a míchání / Nízkotlakové stříkání. Aplikace odmaštění: Produkt je připraven k přímému použití. Před použitím JE NUTNÉ SI VŽDY UDĚLAT TEST. Naneste přípravek na povrch. Vyčkejte tak dlouho, až se hrubá nečistota naruší a rozpustí, poté vše setřete jemným hadříkem. Opakujte tento postup, aby jste důkladně a zcela odstranili stopy nečistot a mastnoty, rozpuštěných předešlou operací. Nakonec utřete měkkým hadříkem do sucha.


cislo3
 

* NANO Ochrana laku 100 ml

Druhý z dvoustupňové nano ochrany. Používá se na nové barvy a laky bez předchozí úpravy a na starší povrchy ošetřené produktem NANO-MASTER Obnova a Renovace laku. Prodlužuje životnost a lesk - efekt zrcadla. Vytváří hedvábný povrch, rozjasňuje barvy a zároveň je dlouhodobě chrání. Na povrchu se vytvoří ultratenká, neviditelná, hydrofobní vrstva s vysokou povrchovou energií, která zamezuje následnému znečištění, otiskům, usazování minerálních a vápenatých povlaků, oxidaci a poškrábání. Ideální na karoserie aut. Spotřeba: 100ml=20 m2 plochy.

Návod k použití NANO Ochrana laku 100 ml: 

Produkt je připraven k přímému použití. Používá se na čistý a suchý povrch. Vyhněte se aplikaci v horku anebo na přímém slunci! Před použitím protřepejte. Ruční aplikace: hadříkem (mikrovlákno) nebo leštící houbičkou. Nanášejte krouživými pohyby na lak, tak aby byl dokonale nasycen a poté nechte zaschnout tenkou vrstvu  po dobu 30 minut. Setřete čistým hadříkem a vyleštěte hadříkem (mikrovlákno), leštící houbičkou, jelenicí nebo beránkem. Optimální účinek nano ochrany působí přibližně po 12 hodinách.  Pro delší výdrž ochrany laku doporučujeme umývat NANO Šamponem 100 ml. NEDOPORUČUJEME automobil umývat v portálových myčkách nebo jiným auto šamponem - výrazně snižujÍ životnost ochrany.
Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy.
 

 

postup Aplikace nano kosmetikY:

 1. Auto umyjte s napěněným NANO-MASTER NANO ŠAMPÓNEM - naneste na povrch, nechte působit cca 8-10min a smyjte čistou vodou. Postup ještě jednou opakujte.
 2. Pečlivě smyjte povrch čistou vodou a DOKONALE vysušte !!!
 3. Pokud je barva zašlá, stará, zoxidovaná nebo poškrábaná je nutné použít NANO-MASTER OBNOVA.
 4. Naneste malé množství - cca 30ml na malé auto, 40ml na středně velké auto a 50ml na největší SUV
  Naneste pastu pomocí molitanového padu křížovým způsobem táhlých pohybů zprava do leva, zezhora dolů. Aplikujte tak, aby nezůstalo vynechané místo - pohybem rovnoměrně po povrchu. 
 5. Nechte zaschnout až do vytvoření prášku. Poté povrch důkladně vyleštěte pomocí hadříku z mikrovlákna. Na hadřík nijak netlačte. Přeleštěte vícekrát.
 6. Nechte 10-15min polymerizovat při teplotě +15°C.
 7. Následně aplikujte NANO-MASTER OCHRANA LAKU  křížovým způsobem táhlých pohybů zprava do leva, zezhora dolů. Naneste malé množství do „mastného povlaku“ a nechte zaschnout, poté důkladně leštičkou s leštícím kotoučem vyleštěte do efektu „hlubokého zrcadla“ nebo krouživými  pohyby mikrovláknovou utěrkou.
 8. Nechte minimálně 3hodiny polymerizovat v suchu!!! V lepším případě 12hodin pro maximální vytvrdnutí politury.

 


 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora UV záření 30.5.2018 07:10
Zdravím, obsahuje i ochranu před UV zářením? Děkuji
Odpovědět
NM Avatar autora UV záření 30.5.2018 18:41
Dobrý den, ano obsahuje.
J Avatar autora 26.6.2017 10:21
aby som tomu pochopil správne táto techcnológia je len na lak alebo aj plastové časti?
Odpovědět
N Avatar autora Re: odp 26.6.2017 12:22
Pouze na lakované plasty, na nelakované nedoporučujeme.
H Avatar autora Péče o chrom 23.6.2017 06:24
Dobry den mohu pripravek pouzit i na pochromovane plastove dily?dekuji h.
Odpovědět
VR Avatar autora hmm 11.6.2017 09:10
V uvode pisete , na nove vozidla..... takze nemozem to pouzit na 5 rocne auto ? Aky je postup ? Odmastnovac -> šampon -> vosk ?
Odpovědět
N Avatar autora hmm 11.6.2017 09:20
Dobrý den, máme dva druhy sad. Na nové a starší vozy. Nový vůz je považován do stáří dvou let. Stařší vůz je považován staší více jak dva roky. Takže ve vašem případě doporučím sadu na starší vozy :)
TS Avatar autora Motorka 9.6.2017 23:05
Cau, nebavi me porad drhnout mouchy z predniho svetla, plexi a zeleznych tlumicu. Muzu tento produkt pouzit na tyhle dily motorky abych se mi tam mouchy "nelepili"?
Odpovědět
N Avatar autora Motorka 10.6.2017 06:36
Dobrý den, ano rozhodně.
S Avatar autora 2.6.2017 19:24
Koupil sem a totalni zrcadlo. Jsem spokojenej protoze se na tom neudrzi bordel.
Odpovědět
L Avatar autora super 1.6.2017 12:58
Perfektně se s tím pracuje. Doporučuju, efekt taky super.
Odpovědět
PH Avatar autora nano 1.6.2017 12:56
Mám to na autě tuším čtvrt roku a zatím je to pecka! Auto meju deštěm nebo čistou vodou.
Odpovědět